ZVÁRACIE ZDROJEZariadenia na zdvihové priváranie svorníkov M3 - M25

Tento spôsob zvárania je určený pre navarovanie spojovacích prvkov na strojné a stavebné dielce od 6 mm do 25 mm z oceli, chrómniklovej oceli, tepelne stálej oceli a v mimoriadnych prípadoch aj z hliníku, mosadzi a titánu.

 

Technológia zdvihového privárania svorníkov zaručuje maximálnu pevnosť a kvalitu zvarového spoja. Celý zvárací proces je riadený  a monitorovaný elektronikou zváracieho zdroja. Zdvihové priváranie svorníkov sa osvedčilo pri výrobe rôznych oceľových konštrukcií, prvkov pre rôzne stroje a mechanizmy, v lodiarskom priemysle a podobne.

 

BMK-12W zváračka na priváranie svorníkov M3-M12

BMK-12W

BMK-12W je vyspelý zvárací zdroj s jednoduchým nastavením zváracích parametrov, ktorý je určený pre priváranie svorníkov M3 - M12.

   
BMH-16i - invertorová zváračka na priváranie svorníkov

BMK-12i

Špičkový invertorový zvárací zdroj s výkonom 800 A, ktorý váži iba 6,8 kg! BMK-12i je možné použiť tak na priváranie svorníkov metódou zdvihového privárania, ako aj privárania svorníkov v rotujúcom magnetickom poli. Umožňuje priváranie svorníkov v rozsahu M3 až M12.

   
BMH-16i - invertorová zváračka na priváranie svorníkov

BMK-16i

Invertorový multifunkčný vyspelý zvárací zdroj na priváranie svorníkov metódou zdvihového privárania, ako aj privárania svorníkov v rotujúcom magnetickom poli. BMK-16i je urečený na priváranie svorníkov v rozsahu M3 - M16.

   
Soyer BMH-22i - zváračka na priváranie svorníkov

BMH-22i

Invertorový zvárací zdroj MH-22i sa vyznačuje vysokým výkonom, zaťažovateľom a zváracou kapacitou. Umožňuje priváranie svorníkov metódou zdvihového privárania v rozsahu M8 až M24.

   
BMH-30i - invertorová zváračka na priváranie svorníkov

BMH-30i

Invertorový zvárací zdroj MH-30i sa vyznačuje vysokým výkonom, zaťažovateľom a zváracou kapacitou. Umožňuje priváranie svorníkov metódou zdvihového privárania v rozsahu M8 až M24.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.