ZVÁRACIE ZDROJEZariadenia na priváranie svorníkov v rotujúcom magnetickom poli (SRM)

Tento nový patentovaný zvárací proces bol vyvinutý firmou SOYER a predstavuje v súčasnosti najpokrokovejšiu technológiu priváranie svorníkov. Novinka rozširuje možnosti použitia technológie privárania svorníkov na nové aplikácie a zároveň zvyšuje kvalitu a efektivitu práce pri manuálnom ako aj automatizovanom priváraní.

 

Medzi hlavné výhody patrí: skrátenie zváracieho času, zredukovanie opálenia svorníka, menšenie teplom ovplyvnenej zóny, žiadny rozstrek, dokonalý a pevný zvar, zváranie vo všetkých pozíciách, zváranie svorníkov aj matíc na čierny plech aj nerez.

 

BMH-16i - invertorová zváračka na priváranie svorníkov

BMK-12i

Špičkový invertorový zvárací zdroj s výkonom 800 A, ktorý váži iba 6,8 kg! BMK-12i je možné použiť tak na priváranie svorníkov metódou zdvihového privárania, ako aj privárania svorníkov v rotujúcom magnetickom poli. Umožňuje priváranie svorníkov v rozsahu M3 až M12.

   
BMH-16i - invertorová zváračka na priváranie svorníkov

BMK-16i

Invertorový multifunkčný vyspelý zvárací zdroj na priváranie svorníkov metódou zdvihového privárania, ako aj privárania svorníkov v rotujúcom magnetickom poli. BMK-16i je urečený na priváranie svorníkov v rozsahu M3 - M16.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.