ZVÁRACIE ZDROJEZariadenia na kapacitné priváranie svorníkov M3 - M12

Metóda kapacitného privárania je určená priváraniu oceľových, nerezových, hliníkových alebo mosadzných svorníkov. Pri zváracom procese sa energia z batérie kondenzátora vybije cez zapaľovací hrot naváraného svorníka. Toto vybitie je prevedené v extrémne krátkom čase v trvaní od 1 do 3 ms (0,001 až 0,003 s).

 

Metóda sa osvedčila najmä v automobilovom priemysle, rôznej plechárskej výrobe, vo výrobe rôznych dokoratívnych kovových výrobkov, konštrukcií a podobne.

 

bms-4 akkumat - zvaracka na privaranie meracov tepla

BMS-4 Akkumat

Zvárací zdroj je špeciálne určený pre naváranie svorníkov M3 na telesá radiátorov pre uchytenie meračov tepla. 

 

 

   
bms-6 iso

BMS-6 ISO

Zvárací zdroj BMS-6 ISO je určený na naváranie svorníkov s malými priemermi a najmä na naváranie klincov. Zariadenie je určené na priváranie svorníkov v rozsahu M3 - M6.

 

   
bms-8 n

BMS-8N / BMS-8NV

Mikroprocesorom riadené zváracie zdroje BMS-8N a BMS-8NV sú špičkové zariadenia s jednoduchou obsluhou a nízkou hmotnosťou. Umožňujú priváranie svorníkov v rozsahu M3 - M10.

   
bms-9

BMS-9 / BMS-9V

Kapacitné zváracie zdroje BMS-9 a BMS-9V sú predstaviteľmi najnovšej generácie zriadení na priváranie svorníkov. Prinášajú výrazné zjednodušenie práce, zvýšenie kvality a kadencie zvárania. Umožňujú priváranie svorníkov v rozsahu M3 - M10.

 

   
bms-10 n

BMS-10N / BMS-10NV


Zváracie zdroje BMS-10N a BMS-10NV sú univerzálne kapacitné zváracie zdroje pre použitie v sériovej výrobe. Je ich možné použiť tak pre manuálne, ako aj pre automatizované priváranie svorníkov v rozsahu M3-M12.

 

   
bms-10 p

BMS-10 P

Zvárací zdroj BMS-10P je vybavený mikroprocesorom pre riadenie kontroly kvality zdroja. Jedná sa o najvyšší zdroj z rady kondenzátorových zdrojov.

 

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.