PRUŽINOVÉ BALANCÉRY S NEREZOVÝM LANKOMNosnosť 0,2 až 180 kg pre bezpečné zavesenie náradia alebo bodovačiek

Pružinové balancéry s nerezovým lankom sú vhodné pre širokú škálu aplikácií. Dodávame kompletné portfólio balancérov s nosnosťou od 0,2 do 180 kg a dĺžkou lana až do 3 m. Pružinové balancéry TECNA určené pre vyvažovanie náradia a nástrojov. Profesionálna kvalita, minimálna údržba, dlhá životvnosť.

 

4665 tecna - zvárací lis

Nosnosť 0,2 až 4 kg

Pružinové balancéry s nerezovým lankom a s nosnosťou 0,2 až 4 kg. Hliníkové alebo nylónové telo.

   
8001N tecna zvárací lis

Nosnosť 4 až 10 kg

Pružinové balancéry s nerezovým lankom a s nosnosťou 4 až 10 kg. Liate hliníkové telo, nastaviteľná nosnosť, nastavenie navíjanej dĺžky, bezpečnostná poistka proti pádu bremena.

   
8201N tecna - zvárací lis

Nosnosť 10 až 25 kg

Pružinové balancéry s nerezovým lankom a s nosnosťou 10 až 25 kg. Liate hliníkové telo, nastaviteľná nosnosť pomocou skrutky, nastavenie navíjanej dĺžky, bezpečnostná poistka proti pádu bremena, otočný bezpečnostný hák.

   
8201N tecna - zvárací lis

Nosnosť 25 až 75 kg

Pružinové balancéry s nerezovým lankom a s nosnosťou 25 až 75 kg. Rebrované robustné uzavreté telo z hliníkovej zliatiny, nastaviteľná nosnosť pomocou skrutky, pomocné bezpečnostné zavesenie, bezpečnostná poistka proti pádu bremena, odstedivé, otočný bezpečnostný hák, pevná aretácia bremena v akejkoľvek výške.

   
8201N tecna - zvárací lis

Nosnosť 75 až 140 kg

Pružinové balancéry s nerezovým lankom a s nosnosťou 75 až 140 kg. Rebrované robustné uzavreté telo z hliníkovej zliatiny, nastaviteľná nosnosť pomocou skrutky, pomocné bezpečnostné zavesenie, bezpečnostná poistka proti pádu bremena, odstedivé, otočný bezpečnostný hák, pevná aretácia bremena v akejkoľvek výške,nastavenie.

   
8201N tecna - zvárací lis

Nosnosť 140 až 180 kg 

Pružinové balancéry s nerezovým lankom a s nosnosťou 140 až 180 kg. Rebrované robustné uzavreté telo z hliníkovej zliatiny, nastaviteľná nosnosť pomocou skrutky, pomocné bezpečnostné zavesenie, bezpečnostná poistka proti pádu bremena, odstedivé, otočný bezpečnostný hák, pevná aretácia bremena v akejkoľvek výške,nastavenie.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.