ZVÁRAJTE A REŽTE LACNEJŠIE A EFEKTÍVNEJŠIE

 

6 výhod mechanizácie zvárania a rezania

Peter Barka │10.04.2013

 

 

mechanizacia zvaraniaZváranie a rezanie dlhých zvarových spojov je pri manuálnom vykonávaní drahé a náročné. Mechanizácia zváracieho procesu ponúka množstvo výhod. K hlavným výhodám patrí vysoká produktivita a ekonomika zvárania spojená so stálou a opakovateľnou kvalitou zhotoveného spoja alebo rezu.

 

Spoločnosť BUG-O je popredným výrobcom zariadení pre mechanizáciu zvárania a rezania. Jej zariadenia sú použiteľné pre všetky typy zvarov a rezov na rovných povrchoch, zakrivených plochách, či rúrach. Tieto zariadenia umožňujú presné vedenie nástroja a zaručujú vysokú opakovateľnú kvalitu zvaru alebo rezu. K dispozícii je celý rad príslušenstva a pohonných jednotiek. Flexibilné dráhy s permanentnými magnetmi či vákuovými mostíkmi udržia BUG-O bezpečne v ktorejkoľvek polohe a na akomkoľvek povrchu. Systémy BUG- O vedú horáky plynulo, bez zastavovania, nepotrebujú odpočinok, značne zvyšujú produktivitu práce a tým urýchľujú návratnosť celej investície.

 

1. Zvýšte produkciu
Mechanizovaná jednotka nahrádza ruku zvárača a riadi zvárací proces.

 

bug-o2. Zvýšte kvalitu
Plynulá rýchlosť zvárania a precízne vedenie horáka výrazne zlepší vzhľad a kvalitu.


3. Zredukujte manipuláciu so zvarencami
Zvárajte alebo režte veľké obrobky priamo na mieste bez nutnosti ich prenášania vďaka malým a kompaktným mechanizovaným systémom BUG-O.

 

4. Znížte deformácie
Rovnomerná rýchlosť zvárania a precízne vedenie horáku zaistí konštantné a presné vnesenie tepla do zvaru, čím je možné ovplyvniť veľkosť teplom ovplyvnenej zóny v materiáli.

 

5. Skvalitnite prácu zváračom
Nasadenie mechanizácie redukuje vystavenie zváračov škodlivému prostrediu.

 

6. Zvýšte svoju flexibilitu
Vďaka modulárnosti systému môžete flexibilne reagovať na budúce zákazky.

 

 

 

 

mechanizovane zvaranie

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.