MECHANIZÁCIA ZVÁRANIA A REZANIAPojazdové systémy pre mechanizáciu zváracích a rezacích procesov

Systémy BUG-O pre mechanizáciu zváracích a rezacích procesov sa skladajú z modulárnych prvkov. Vďaka ich kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti sú ľahko prenosné. Vedú horáky plynulo, bez zastavovania, nepotrebujú odpočinok, umožňujú zváranie vo všetkých pozíciách a značne zvyšujú produktivitu práce, čím urýchľujú návratnosť celej investície. 

 

 

K-BUG - zvaraci traktor

 

K-BUG

 

Séria K-BUG je tvorená viacerými typmi kompaktných zváracích traktorov pre zváranie či stehovanie kútových alebo tupých zvarov vo všetkých pozíciách. V závislosti na type zariadenia sa traktor pohybuje po vlastných kolesách alebo na pevných, polo-flexibilných či vysoko-flexibilných koľajach.

 

 

 

 

 

mds

MDS - MODULAR DRIVE SYSTEM

 

MDS – Modular Drive System je jediným mechanizovaným systémom na trhu, ktorý umožňuje poskladanie zostavy podľa požiadaviek a potrieb zákazníka s možnosťou rozšírenia či úpravy v budúcnosti.  Stavebnicový systém nachádza uplatnenie pri rôznych aplikáciách zvárania a rezania materiálov vo všetkých oblastiach priemyslu. Pohybuje sa po pevných alebo flexibilných hliníkových koľajniciach, ktoré sa na materiál prichytávajú pomocou magnetov alebo prísaviek.  MDS môže byť doplnený aj o pendlovaciu jednotku.   

     
universal bug-o matic

UNIVERSAL BUG-O-MATIC

 

Universal Bug-O-Matic je kompaktný zvárací traktor s výkonným pohonom a precíznou oscilačnou jednotkou. Zariadenie umožňuje zváranie vo všetkých pozíciách a môže byť použité taktiež pre zváranie vertikálnych zvarov a zvarov nad hlavou. Po jednoduchej výmene vozíka je možné zariadenie používať buď na pevných, polo-fexibilných, vysoko-flexibilných koľajach alebo na kompletne kruhových koľajach.

     
UNI-BUG

UNI-BUG

 

Pojazdy UNI-BUG sú navrhnuté pre uchytenie a pohyb priamo po zváranom materiále.. Pohybujú sa po nosníkoch rôznych profilov a umožňujú ich zváranie alebo rezanie. Rukoväť uľahčuje manipuláciu so zariadením a jeho nasadenie na profil. V prípade potreby je možné pre UNI-BUG dodať zostavu pre zváranie s dvomi horákmi, čím sa zdvojnásobí produkcia zariadenia.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.