ZARIADENIA NA VYREZÁVANIE TVAROVProgramovateľné zariadenia na vypaľovanie tvarov

Zariadenia umožňujúce naprogramovanie dráhy horáku v dvoch osiach, ktoré je možné použiť na zváranie alebo rezanie ľubovoľného tvaru. Programovanie je možné aj prostredníctvom počítača. Operátor môže naprogramovať opakovanie programu, štarty, zastavenia, pozdržania ako aj rýchly presun do ďalšej pozície.

 

 

programovatelny mechanizvany rezaci system

 

PROGRAMMABLE SHAPE MACHINE

 

Zariadenie umožňujúce naprogramovanie dráhy horáku v dvoch osiach, ktoré je možné použiť na zváranie alebo rezanie ľubovoľného tvaru. Jednotka je vybavená prenosným terminálom, ktorý sa používa na naprogramovanie požadovanej dráhy ako aj jednotlivých sekvencií operácie. Programovanie je možné aj prostredníctvom počítača. Operátor môže naprogramovať opakovanie programu, štarty, zastavenia, pozdržania ako aj rýchly presun do ďalšej pozície. Do pamäte zariadenia je možné uložiť až 20 programov naraz.

 

 

 

programovatelny rezaci portal

PROGRAMOVATEĽNÝ PORTÁL

 

Portál pre naprogramovanie rezania alebo zvárania v dvoch osich. Dva synchronizované pohony pohybujú portál v osi X a jeden pohon zaisťuje pohyb v osi Y. Zariadenie sa programuje prostredníctvom ručného terminálu alebo počítača. Operátor môže naprogramovať opakovanie programu, štarty, zastavenia, pozdržania ako aj rýchly presun do ďalšej pozície. Do pamäte zariadenia je možné uložiť až 20 programov naraz. Pri prepojení s PC je možné ďalšie programy ukladať na HDD počítača.   

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.