BUG-O│K-BUGZváracie traktory pre mechanizáciu zvárania kútových alebo tupých zvarov

Séria K-BUG sa skladá je tvorená viacerými typmi kompaktných zváracích traktorov pre zváranie či stehovanie kútových alebo tupých zvarov vo všetkých pozíciách. V závislosti na type zariadenia sa traktor pohybuje po vlastných kolesách alebo na pevných, polo-flexibilných alebo vysoko-flexibilných koľajach.

 

 

K-BUG 1200 – zvárací traktor pre zváranie kútových zvarov

 

K-BUG 1200 - zvaraci traktorK-BUG 1200 je kompaktný a ľahko prenosný zvárací traktor pre zváranie priamych zvarov, ktorý je vybavený odolným pohonným mechanizmom a držiakom s nastavením sklonu horáka. Pohonný mechanizmus je skonštruovaný pre dlhodobú prevádzku v náročných podmienkach a zaručuje vysokú spoľahlivosť. Kontinuálne alebo stehové zvary sú vďaka rovnomernej rýchlosti pohybu zváracieho traktora vysoko kvalitné a uniformné. Reguláciou rýchlosti pohybu sa eliminuje vznik prevýšených zvarov, zápalov či zaisťuje rovnomerný prievar. 

 

 

 

VIDEO

 

 

 

 

 

 

 

K-BUG 2000 –  zvárací traktor pre zváranie kútových zvarov s dvomi horákmi súčasne


k-bug 2000 - zvárací traktorK-BUG 2000 je kompaktný zvárací traktor vybavený digitálnym ovládacím panelom, ktorý je určený pre zváranie priamych alebo stehových kútových zvarov. Vozík umožňuje prichytenie dvoch zváracích horákov a súčasné zváranie kútového zvaru z oboch strán pri zváraní profilu T. Pohonný mechanizmus je skonštruovaný pre dlhodobú prevádzku v náročných podmienkach a zaručuje vysokú spoľahlivosť. Kontinuálne alebo stehové zvary sú vďaka rovnomernej rýchlosti pohybu zváracieho traktora vysoko kvalitné a uniformné. Reguláciou rýchlosti pohybu sa eliminuje vznik prevýšených zvarov, zápalov či zaisťuje rovnomerný prievar. 

 

 

 

 

 

VIDEO

 

 

 

 

 

 

K-BUG 3000 – traktor pre zváranie kútových zvarov s osciláciou horáka


K BUG 3000 - zvárací traktor s osciláciouK-BUG 3000 je digitálne riadený zvárací traktor pre zváranie kútových zvarov, ktorý je vybavený jednotkou umožňujúcou osciláciu zváracieho horáka. Zvárací systém je ľahký, prenosný a využíva výkonné magnety a vodiace prvky pre presné vedenie po materiáli. K-BUG 3000 umožňuje presné riadenie kývavého pohybu horáka pomocou nastavenia parametrov rýchlosti pohybu traktora, rýchlosti oscilácie a šírky kývavého pohybu. Zariadenie umožňuje nezávisle nastaviť pozdržanie horáka v krajných pozíciách oscilácie. K-BUG 3000 môže byť použitý na zváranie vo všetkých pozíciách. 

 

 

 

VIDEO

 

 

 

 

 

 

K-BUG 4000 – digitálne riadený kompaktný zvárací traktor


K-BUG 4000 - zvaraci traktorK-BUG 4000 Digital je kompaktný zvárací traktor pre zváranie kontinuálnych alebo stehových kútových zvarov s vždy konštantnou rýchlosťou. Vďaka tomu umožňuje dosiahnutie vysoko kvalitných zvarov s uniformným vzhľadom za zlomok času v porovnaní s manuálnym zváraním. Digitálnym riadením sa jednoducho nastaví pohyb zariadenia, tak aby sa dosiahlo precízne prevedenie zvaru.

 

 

 

 

 

 

VIDEO

 

 

 

 

 

 

 

K-BUG 5000 – zvárací traktor s kývavým pohybom horáka pre zváranie vo všetkých pozíciách

 

(pevná alebo polo-flexibilná koľaj)


K BUG 5000 - zvárací traktorK-BUG 5000 je kompaktný zvárací traktor s integrovanou pendlovacou jednotkou, ktorý umožňuje zváranie vo všetkých pozíciách. Zariadenie sa pohybuje po hliníkových koľajach, ktoré sa na základný materiál prichytia prostredníctvom magnetov alebo vákuových prísaviek. Zariadenie umožňuje zváranie vo všetkých pozíciách. Vďaka kontinuálnej rýchlosti pohybu sa dosahuje vysoká kvalita, uniformnosť zvarov pri výraznom zvýšení efektivity práce v porovnaní s manuálnym zváraním. Rovnomerný a kontinuálny pohyb zaistí kvalitné zvary bez prevýšenia a nadpájania. Vďaka možnosti nastavenia kývavého pohybu a pozdržania horáka v krajných polohách oscilácie je prievar rovnomerný a zabráni sa vzniku zápalov. 

 

 

 

VIDEO

 

 

 

 

 

 

 

K-BUG 5050 – samostatne stojaci zvárací systém s pendlom


K bug 5050 - zvaraci mechnizacny systemK-BUG 5050 je samostatne stojaci zvárací systém s pendlovacou jednotkou, ktorý je určený pre zváranie v spojení s polohovadlom. Je ideálny pre zváranie tupých alebo kútových zvarov na plochých alebo zakrivených povrchoch. Parametre pohybu, kývavého pohybu a pozdržania horáka v pozíciách sú digitálne riadené a ovládané diaľkovým ovládačom. Ovládač zároveň slúži na úpravu polohy horáka voči zvarovej medzere a na spustenie a ukončenie zvárania.

 

 

 

 

 

 

 

 

K-BUG 5100 -  zvárací traktor vybavený pendlom pre zváranie vo všetkých pozíciách

 

(Hi-flex koľaj)


K bug 5100 zvaraci traktorK-BUG 5100 je kompaktný zvárací traktor, ktorý je vybavený pendlovacou jednotkou, ktorá zaisťuje kývavý pohyb horáka. Zariadenie umožňuje zváranie vo všetkých pozíciách. Pohybuje sa na vysoko flexibilnej koľaji, ktoré sa pripevňuje k materiálu pomocou magnetov alebo vákuových prísaviek. Možnosť regulácie rýchlosti vedenia horáka, bez nutnosti zastavenia zváracieho procesu, znižuje riziko vzniku chybných zvarov. Precízny pendel zaisťuje kývavý pohyb horáka s možnosťou naprogramovania pozdržania v krajných polohách.

 

 

 

VIDEO

 

 

 

 

 

 

K-BUG 6000 -  zvárací traktor vybavený pendlom pre zváranie vo všetkých pozíciách

 

(pevná alebo polo-flexibilná koľaj)


K-BUG 6000 - zvárací traktorK-BUG 6000 je kompaktný zvárací traktor, ktorý je vybavený pendlovacou jednotkou, ktorá zaisťuje kývavý pohyb horáka. Zariadenie umožňuje zváranie vo všetkých pozíciách. Pohybuje sa na pevnej alebo polo-felxibilnej koľaji, ktoré sa pripevňujú k materiálu pomocou magnetov alebo vákuových prísaviek. Možnosť regulácie rýchlosti vedenia horáka, bez nutnosti zastavenia zváracieho procesu, znižuje riziko vzniku chybných zvarov. Precízny pendel zaisťuje kývavý pohyb horáka s možnosťou naprogramovania pozdržania v krajných polohách.

 

 

 

VIDEO

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.